+48 799 703 030

Lokale na wynajem Kalisz i okolice


Lokal usługowy pod wynajem może mieć swój popyt na kaliskim rynku ale pod warunkiem, że będzie spełniał odpowiednie oczekiwania. Najczęściej wymieniane rzeczy przez przyszłych najmujących to parking i witryna. Czy można znaleźć coś ciekawego w przyzwoitej cenie?
W samym centrum stoi bardzo dużo lokali chętnych iść pod najem i to najlepiej długoterminowy. Niestety dziś ścisłe centrum nie zdobywa popularności, a lokali do wynajęcia jest od wyboru do koloru. Od czego to zależy? Ciężko się jednoznacznie wypowiedzieć w tej sprawie.Należy szanować tradycję naszego kupieckiego miasta i pomimo niesprzyjających okoliczności utrzymywać duch bursztynowego szlaku.
Są lepsze i gorsze czasy do wynajmu lokalu handlowego, ale tak na prawdę nigdy nie są wystarczająco odpowiednie. W tej kwestii należy podejść do tematu wyjątkowo skrupulatnie, ponieważ trafić dobry lokal handlowy i to jeszcze z pomieszczeniami biurowymi to wymagające zajęcie. Pewnie za lokalne, rynkowe ceny odpowiada duch handlującej Calisji, dlatego też miejsce do wykonywania usług musi kosztować.Cena za metr kwadratowy w centrum też cały czas trzyma się po mimo braku zainteresowania. Wszyscy mamy tutaj nadzieję, że remont starówki, pomysły oraz projekty Prezydenta Miasta Krystiana Kinastowskiego przywrócą dawny handlowy blask oraz potencjał kaliskiej starówki. Miejsca o które pytają przedsiębiorcy są jednak zlokalizowane gdzie indziej, no chyba że miasto złoży jakąś interesującą ofertę. Można z tego wywnioskować, że ceny za lokale proponowane dotychczas przez miasto są wciąż zbyt wysokie dla przedsiębiorców. Zatem.


Gdzie wynająć dobry lokal usługowy w Kaliszu?


Popyt na prowadzenie biznesu w tej strefie słabnie. Gołym okiem można zauważyć, że ludzie odsuwają się od centrum. Najczęstszą przyczyną jest płatny parking przed lokalem o ile w ogóle uda się w dniu roboczym znaleźć miejsce do zaparkowania swojego pojazdu.
Tak więc można to rozumieć jako brak parkingu, ale pytanie czy w wyższej strefie miasta nie ma tego problemu? Odpowiedź brzmi, że najwyraźniej nie. Możliwość bezpłatnego zapakowania przed lokalem usługowym jest według najemców bardzo istotna i poszukiwana.Ceny wynajmu lokali usługowych poza granicami ścisłego centrum miasta też są zdecydowanie niższe. Śmiało można zauważyć tutaj, że przynajmniej o połowę. Lokale o większych powierzchniach redukują cenę za metr nawet o 70 % w stosunku do centralnej strefy miasta.
Szybka matematyka mówi, że lokal o powierzchni 100 m² bez własnego parkingu w centrum będzie kosztował średnio między 2500 zł a 3000 zł., natomiast ta sama powierzchnia usługowa kosztuje 2 km dalej już tylko 1200 zł. miesięcznie i to z prywatnym, dużym parkingiem.Nowe miejsce dla biznesu należy poprostu zaplanować. To szybka podpowiedź na pytanie jak znaleźć lokal usługowy. Zgłoś zadanie do nas. Zostaw informację czego szukasz. Napisz maila lub zadzwoń. Poszukiwania prędzej czy później trafią do Ciebie z odpowiednią informacją.
Wymogi klienta potrzebującego wynająć odpowiedni lokal handlowy to parking i duża witryna. Proszę uwierzyć, że to zlecenie wcale nie będzie prostym zadaniem. Właściwa oferta trafi jednak do zainteresowanego odbiorcy i w wielu okolicznościach to dzięki naszym usługom.
Ta strona używa plików cookies w celu uspawniania funkcjonalności witryny         
Akceptuję