Oferty zachęcające do sprzedaży mieszkania pojawiają się gęstym drukiem na klatkach schodowych. Najczęściej taką ulotkę znaleźć już można na samym progu wejścia do bloku. Fajnie jak można poczytać reklamy, ale przesyt takiej promocji nie należy do mile widzianych, zwłaszcza że żadna ulotka nie mówi zbyt wiele o korzyściach płynących z pozbycia się zadłużonego lokalu. Jak ma to rozumieć zadłużony właściciel mieszkania, czy zarządca innej zadłużonej nieruchomości. Artykuł sporządzono na potrzeby zaintersowanych przez kaliską firmę skupującą zadłużone mieszkania, a niżej mała informacja dla zadłużonych posiadaczy mienia.

Czy zaległości i obciążenie to problem w sprzedaży?

Jeśli kwota zadłużenia nie przekracza wartości mieszkania, wówczas takie obciążenie nie jest wielkim zmartwieniem. Należy mieć też świadomość że im mniej posiadamy zadłużenia tym więcej pieniążków zostanie nam po sprzedaży obciążonego lokalu mieszkaniowego. O tym za ile można sprzedać zadłużone mieszkanie zadecyduje nasze spotkanie. Każdy problem zadłużonego mienia rozpatrywany jest indywidualnie, dlatego najważniejsze to zadzwonić, zapytać o możliwości. Często za pierwszym razem pada pytanie "ile pieniążków otrzymam?" Wstępna wycena zapada już przez telefon podczas pierwszej rozmowy, resztę szczegółów omówimy w docelowym miejscu. Z nami otrzymasz lepsze warunki.

Musisz posiadać dokumenty na zadłużone mienie?


  • Dowód osobisty lub inny potwierdzający tożsamość dokument.
  • Numer księgi wieczystej.
  • Akt własności (akt nabycia, testament).
  • Informacje o zaległościach do pokrycia.
  • Informacje o obciążeniu na mieszkaniu.

Nie jesteśmy handlarzami mieszkań, ale kaliską firmą nieruchomości, skupującą również zadłużone mienie. Od Ciebie zależy jaką formę transakcji chcesz przyjąć. Możesz otrzymać pieniądze jeszcze tego samego dnia lub wybrać inną propozycję sprzedaży, na przykład przez reklamę biura nieruchomości. Tym sposobem możesz liczyć, że otrzymasz lepszą propozycję za obciążone mienie.

Kupimy mieszkanie za gotówkę od ręki

Sprzedaż za natychmiastową gotówkę to jedno, ale co należy podkreślić za zadłużone mieszkanie płacimy najwięcej w Kaliszu. Nie trzeba już szukać informacji kto skupuje obciążone mieszkania, a następnie dopiero pytać o cenę. Potrzebujesz szybko sprzedać mieszkanie? Zadzwoń do nas: + 48 799 703 030 i zapytaj o szczegóły