Sprzedam parterowy dom z funkcją usługową, w centrum miastaOpis domu:

  • Nieduży, ogrodzony, wolnostojący, perspektywicznie położony dom pod usługę biurową, z możliwością meldunku oraz codziennego zamieszkania.
  • Budynek z dwoma pokojami, kuchnią, łazienka, toaletą, garażem jednostanowiskowym w bryle i miejscami parkingowymi dla klientów na posesji.

  • Zastanawiasz się nad zakupem domu, celem prowadzenia działalności gospodarczej? Dla Biura, Gabinetu, Sklepu Internetowego?
  • Nieruchomość własnościowa z wpisem do Ksiąg Wieczytych, 80 m², na działce o powierzchni 450 m², sąsiaduje ze śródmieściem miasta.
  • Budynek z garażem, posiada ocieplone fundamenty, ściany wymurowane z bloczków, ocielone styropianem, dach termo-izolowany.
  • Oddzielony od ulicy płotem porośniętym zielenią, zabezpieczony bramą wjazdową i garażową, wyposażoną w napędy elektryczne.
  • Dom z możliwością zamieszkania, ogrzewany centralnie-gazowe, uzbrojony w wodę, prąd, kanalizację, gaz, Internet.

Lokalizacja:Poszukjesz miejsca dla działalności usługowej czy handlowej?

Prezentujemy przestrzeń, która zainteresuje przedsiębiorców poszukujących niedużej nieruchomości. 2-pokojowy dom do 100 m², idealny pod wiele biznesowych pomysłów i zastosowań, z garażem i małym parkingiem dla gości, w centrum miasta, jako zakupu o formacie inwestowania z przyszłością.


Idealny punkt dla Biur Nieruchomości i Agencji Ubezpieczeń. Dom w centrum popularnego miasta, z możliwością zamieszkania, musi stać się potencjalnym celem dla inwestorów. Dostępny dla szerokiego grona odbiorców, z wiarygodnym adresem dla klientów, idealny na przytulne biuro, które przyciągnie uwagę klientów i zapewni najlepsze miejsce spotkań biznesowych, w klimatycznej lokalizacji najstarszego miasta w Polsce.

Miejsce dla instytucji finansowej, z pożyczkami kredytowymi, hipotecznymi, gotówkowymi. Pomysłowe wykorzystanie tej przestrzeni pozwoli Ci stworzyć profesjonalne biuro, w którym Twoi klienci poczują się komfortowo. Dostęp do dyskretnych i poufnych informacji finansowych, będzie zabezpieczony w dodatkowym pomieszczeniu. Nieruchomość jest monitorowana, ogrodzona i ma dostęp do wszystkich sieci.

Dla sklepów internetowych, jako dobry punkt dla logistyki i wysyłki, z możliwością administrowania sklepu internetowego, z usługą on-line, z magazynem w garażu, z ogrodzonym parkingiem dla kurierów lub miejscem, w którym możesz urządzić Showroom dla klientów Twojej firmy.


  • Oferta nieruchomości ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Ta strona używa plików cookies w celu usprawniania funkcjonalności witryny         
Akceptuję