📞

Doskonałe miejsca - Inwestycja Deweloperska w Ostrów WielkopolskiOpis działki:

 • Na sprzedaż działka 3000 m², na gęstym osiedlu mieszkaniowym w Ostrowie Wielkopolskim, z potencjałem mieszkaniowym.
 • Teren z parkingiem oraz świeżymi warunkami zabudowy, z 2023 roku, z przeznaczeniem pod budownictwo wielorodzinne.
 • Na działce stoi pawilon 1000 m², podzielony na dwie części, z funkcjonującym sklepem, z miesięcznym wpływem za czynsz.
 • Bliźniaczo, w tym samym monitorowanym budynku, podobna powierzchnia usługowo-handlowa, do zagospodarowania.
 • Pozostałe 2000 m² działki, do zagospodarowania, według własnych koncepcji i nowych warunków.

Lokalizacja:

 • Ziemia pod inwestycje deweloperską, mieszkaniową wielorodzinną, w Ostrowie Wielkopolskim.
 • W sąsiedztwie gęsta zabudowa mieszkaniowa, skupisko 4-piętrowych bloków mieszkalnych.
 • W pobliżu komunikacja, sklepy, gabinety i przychodnie lekarskie, szkoły i przedszkola.
 • W pobliżu Park Miejski i Zbiornik Piaski Szczygliczka.
 • Atrakcyjna lokalizacja pod inwestycje mieszkaniową.
 • Pełne media: Woda, prąd, gaz, kanaliza, Internet.
 • Bardzo łatwy dojazd centrum miasta i trasy S11.


Ostrów Wielkopolski, dynamicznie rozwijające się miasto, staje się coraz bardziej atrakcyjnym miejscem dla inwestorów budowlanych. Jedną z najbardziej obiecujących ofert na lokalnym rynku nieruchomości jest działka o powierzchni 3000 m², zlokalizowana na gęsto zaludnionym osiedlu mieszkaniowym. Ta propozycja inwestycyjna skierowana jest szczególnie do deweloperów zainteresowanych budową mieszkań wielorodzinnych. Zastanówmy się więc, dlaczego ta oferta jest tak atrakcyjna i jakie możliwości rozwoju oferuje.

Lokalizacja bardzo mocną stroną Inwestycji

Pierwszym atutem tej propozycji jest jej doskonała lokalizacja. Działka znajduje się w sercu Ostrowa Wielkopolskiego, otoczona gęstą zabudową mieszkaniową. Bliskość komunikacji miejskiej, sklepów, placówek medycznych, szkół i przedszkoli sprawia, że jest to miejsce bardzo atrakcyjne dla potencjalnych mieszkańców. Dodatkowo, w pobliżu znajduje się Park Miejski oraz Zbiornik Piaski Szczygliczka, co dodaje uroku tej lokalizacji i czyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną dla przyszłych mieszkańców. Łatwy dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej, w tym mediów takich jak woda, prąd, gaz, kanalizacja oraz Internet, sprawia, że teren jest gotowy do zabudowy i nie wymaga dodatkowych inwestycji infrastrukturalnych. Ponadto, bardzo łatwy dojazd zarówno do centrum miasta, jak i do ważnych tras komunikacyjnych, takich jak trasa S11, sprawia, że lokalizacja ta jest bardzo dogodna zarówno dla przyszłych mieszkańców, jak i deweloperów.

Rozwój z szansą na własną wizję miasta

Działka o powierzchni 3000 m² oferuje wiele możliwości rozwoju. Teren ten jest już częściowo zagospodarowany, parkingiem oraz pawilonem o powierzchni 1000 m², który można podzielić na dwie części. Istnieje również druga powierzchnia usługowo-handlowa do zagospodarowania w bliźniaczo podobnym budynku. To daje deweloperowi szerokie pole do popisu, pozwalając na różnorodne pomysły i koncepcje dotyczące zagospodarowania przestrzeni. Dodatkowe 2000 m², lub całość terenu, dają możliwość zrealizowania własnych pomysłów i wizji. Deweloper ma szansę stworzyć kompleks mieszkaniowy, który spełni oczekiwania przyszłych mieszkańców i stanie się integralną częścią lokalnej społeczności.

Odpowiedź na potrzeby rynku z potencjałem zwrotu

Propozycja inwestycyjna dla deweloperów budownictwa mieszkaniowego z Wielkopolski stanowi doskonałą okazję dla tych, którzy poszukują atrakcyjnej oferty na rynku nieruchomości. Doskonała lokalizacja, pełna infrastruktura miejska oraz możliwość własnej wizji zagospodarowania terenu sprawiają, że ta oferta wyróżnia się na tle konkurencji. Dla dewelopera, który zdecyduje się na tę inwestycję, czekają szerokie możliwości rozwoju oraz szansa na osiągnięcie wysokiego zwrotu z inwestycji. Działka większa niź ćwierć hektara, wraz z już istniejącą infrastrukturą stanowi solidną podstawę dla projektu budowy mieszkań wielorodzinnych, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ostrów Wielkopolski, z każdym rokiem staje się coraz bardziej atrakcyjnym miejscem do inwestowania w nieruchomości. Ta propozycja inwestycyjna to doskonała okazja, aby być częścią tego dynamicznego rozwoju i wpisać się w historię tego urokliwego miasta.

 • Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 KC.
Ta strona używa plików cookies w celu usprawniania funkcjonalności witryny         
Akceptuję