+48 799 703 030

Winiary. Wyjątkowy dom, 250 m² na sprzedaż.

  • Dom zlokalizowany jest w urokliwej i spokojnej okolicy, w której każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.
  • Duża działka pełna zieleni zapewnia komfort wypoczynku oraz prywatność
  • Dom wykończony w wysokim standardzie i wyposażony w sprzęty oraz meble bardzo dobrej jakości.
  • Nadaje się do natychmiastowego zamieszkania, oszczędzając tym samym nowemu nabywcy sporo czasu.

Obiekt o zróżnicowanych poziomach obejmujących:

  • Układ funkcjonalny oraz rozkład pomieszczeń korzystny, z wydzieloną strefą dzienną oraz sypialnianą. Dom w wysokim standardzie wykończenia. W kuchni znajduje się zabudowa meblowo - sprzętowa najwyższej jakości. Pomieszczenia o ciekawej aranżacji wnętrz oraz nowoczesnym umeblowaniu. Dodatkowo na kondygnacji parteru okna wraz z antywłamaniowymi roletami zewnętrznymi. Z salonu następuje bezpośrednie wyjście na duży taras z meblami oraz urządzony ogród. gabinet, garderoba,
  • Na teren składa się grunt o powierzchni około 1 347 m2. Zarówno we frontowej, jak i tylnej części urządzono reprezentacyjny ogród wraz z zielenią ozdobną oraz krzewami i systemem automatycznego nawadniania. Ciągi komunikacyjne utwardzone. Ogrodzenie wykonane m.in. z kutych elementów metalowych. Wjazd zabezpieczony bramą sterowaną automatycznie.
  • W tylnej części nieruchomości znajduje się garaż z dwoma niezależnymi stanowiskami postojowymi.
  • Osiedle Winiary jest jednym z najbardziej atrakcyjnych osiedli domów jednorodzinnych w Kaliszu. Zlokalizowane w peryferyjnej, południowo-wschodniej części miasta. Położenie zapewnia bardzo dobry dostęp do głównych ciągów komunikacyjnych (DK12). Z łatwością własnym środkiem transportu lub autobusową komunikacją miejską dotrzemy do centrum. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Las Winiarski oraz zbiornik wodny Szałe. Osiedle z liczną infrastrukturą handlowo-usługową, edukacyjną (szkoła podstawowa, dwa przedszkola) oraz rekreacyjną (siłownia wewnętrzna oraz zewnętrzna, place zabaw i boiska sportowe, dwie staje rowerów miejskich). Lokalizacja niewątpliwie postrzegana jako miejsce, w którym panuje ład przestrzenny. Charakteryzuje się dobrze rozwiniętą siecią dróg osiedlowych i dużą ilością zieleni. Z pewnością stanowi znakomite miejsce do zamieszkania dla osób wysoko ceniących sobie komfort życia codziennego oraz spokój.

Cena 1 087 000 zł

4 348 zł/m²

Oferta obejmuje sprzedaż prawa własności do nieruchomości gruntowej zabudowanej domem jednorodzinnym oraz dwustanowiskowym garażem. W cenie zawarto pełne wyposażenie oraz umeblowanie.

Powyższa oferta nieruchomości ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Ta strona używa plików cookies w celu uspawniania funkcjonalności witryny         
Akceptuję