+48 799 703 030

Dobrzec & Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem

oraz 15 metrowym tarasem.


Cena mieszkania

499.000 zł = 7 971 zł/m²

Cena obejmuje:
Sprzęt AGD w kuchni czyli zmywarka, piekarnik, płyta gazowa i meble w zabudowie, 2 hokery widoczne na zdjęciu. W salonie pozostają meble widoczne na zdjęciu czyli szafka pod telewizor, czarna komoda, nowy stół rozkładany i 6 nowych krzeseł, fotel uszak i stolik kawowy (bez sprzętu RTV widocznego na zdjęciach). W sypialni pozostaje szafa w zabudowie, łózko i 2 szafki . W pokoju do aranżacji pozostaje szafa w zabudowie.

Cena może ulec zmianie, zależnie od okresu rezerwacji. Cena nie może ulec zmianie, po podpisaniu umowy przedwstępnej, rezerwacyjnej. Sprzedaż mieszkania zabezpieczona jest umową przedwstępną.


Specyfikacja lokalu mieszkaniowego

  • Mieszkanie z ogródkiem, w blokach mieszkalnych, w niskiej, czteropiętrowej zabudowie, wymurowanych z betonu, ocieplonych zewnętrznie, zasilanych z sieci miejskiej.
  • Bardzo niski czynsz. Mieszkanie ciepłe i tanie w utrzymaniu. Zwroty za ogrzewanie. Czynsz zostanie naliczony zależnie od ilości nowo zameldowanych osób.
  • mieszkanie z ogródkiem, Dobrzec

Powyższa oferta nieruchomości ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Ta strona używa plików cookies w celu uspawniania funkcjonalności witryny         
Akceptuję