+48 799 703 030

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, w niskim bloku

usytuowane na trzecim piętrze.


Fajne mieszkanie w czteropiętrowym bloku.

310.000 zł = 5 849 zł/m²

Mieszkanie w pełni wyremontowane, gotowe do oddania. Cena może ulec zmianie, zależnie od okresu rezerwacji ale nie może ulec zmianie, po podpisaniu umowy rezerwacyjnej, zabezpieczonej umową przedwstępną, podpisaną w naszym biurze.

Co korzystnego otrzymujesz w tej ofercie?
Niewątpliwym atutem tej nieruchomości jest świetna lokalizacja oraz brak nakładów finansowych, częściowe wyposażenie obniżające dodatkowe koszty, a z racji optymalnej powierzchni 53 m², przy trzech pokojach, rozsądny i adekwatny czynsz.


Specyfikacja bloku mieszkalnego

  • Czteropiętrowy blok mieszkalny, wybudowany z płyty, w latach 70', zmodernizowany, zadbany, z czystą klatką schodową, domofonem, całkowicie zasilany z sieci miejskiej, zarządzany przez Spółdzielnię Mieszkaniową, z miejscami parkingowymi przed budynkiem.

Kiedy można obejrzeć to mieszkanie?
Na spotkanie możemy zaprosić doradcę finansowego oraz pośrednika ubezpieczeniowego, wszystko zależnie od potrzeb, które ustalimy podczas rozmów, dla rezerwacji spotkania. W przypadku gdy prezentacja nie będzie wymagać zaproszeń dodatkowych pośredników, spotkanie może odbyć się w przeciągu najbliższych dni. Zapraszamy

  • n

Powyższa oferta nieruchomości ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

     
Masz pytania?
Ta strona używa plików cookies w celu uspawniania funkcjonalności witryny         
Akceptuję