+48 799 703 030

Mieszkania w wyremontowanej kamienicy na sprzedaż

Lokale do remontu


Cena inwestycji

459.600 zł = 3 422 zł/m²

3 lokale mieszkaniowe, przeznaczone do kapitalnego remontu, jednak w gruntownie wyremontowanej kamienicy. Cena może ulec zmianie, zależnie od okresu rezerwacji, ale nie może ulec zmianie, po podpisaniu umowy rezerwacyjnej, zabezpieczonej umową przedwstępną, podpisaną w naszym biurze.

Co jeszcze korzystnego otrzymujesz w tej ofercie?
Niewątpliwym atutem tej nieruchomości są odrębne księgi wieczyste, prowadzone dla każdego z oddanych mieszkań, co pozwala na wyodrębnienie lokalu mieszkaniowego przygotowanego na sprzedaż.


Specyfikacja mieszkania

  • Kameralna kamienica z lat 30, przeszła kompleksowy remont rewitalizacyjny tj. wymiana stolarki okiennej, renowacja elewacji, remont klatek schodowych, remont podwórza, remont dachu, jak rónież wzmocnienie konstrukcji przez doposażenie i ocieplenie fundamentów.
  • Mieszkania posiadają udrożnione przewody kominowe oraz zgodę na podłączenie instalacji gazowej.
  • Lokal mieszkalny, geodezyjnie podzielony na 3 odrębne lokale mieszkalne (1a,1b i 1c). Łączna powierzchnia lokali to 134 m², rozmieszczonych na trzech kondygnacjach.
  • Lokal 1a i 1c, posiadają wymienioną stolarkę okienną i nowe, dobrej klasy drzwi wejściowe.
  • Lokal 1b może być zaadaptowany pod lokal użytkowy.
  • n

Powyższa oferta nieruchomości ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Ta strona używa plików cookies w celu uspawniania funkcjonalności witryny         
Akceptuję